Puchar Małych Mistrzów 2019

W dniach 16-17.11.2019 oraz 23-24.11.2019 na hali, przy ul. Cichej w Bydgoszczy, odbył się turniej PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW pod Patronatem PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich” oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Łącznie w turnieju wzięło udział blisko 400 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych: U6, U7, U8, U9.

Drużyny w turnieju były podzielone na dwie grupy, w których rozgrywały swoje mecze w systemie „każdy z każdym”. Po rozegraniu fazy wstępnej następował podział na grupy według stopnia zaawansowania. Trzy najlepsze drużyny z dwóch grup awansowały do grupy mocniejszej, a drużyny z miejsc 3-6 rozgrywały swoje mecze w grupie słabszej. Wyniki meczów z fazy wstępnej przechodziły do drugiego etapu rozgrywek.

W kategorii U6 turniej odbywał się bez klasyfikacji. W kategorii U7 i U8 postanowiliśmy klasyfikować tylko miejsca od 1 do 3, pozostałe drużyny nie były klasyfikowane. Zmiany odnośnie klasyfikacji dokonaliśmy ze względu na cel jaki sobie wyznaczyliśmy, czyli rozwijanie sportowej pasji u dzieci, poprzez sportową rywalizację w duchu idei fair-play. W kategorii U9 klasyfikowane były wszystkie drużyny. Każde dziecko otrzymało od organizatora medal oraz upominek, trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, a trenerzy upominki oraz materiały szkoleniowe z PZPN. Dodatkowo postanowiliśmy wyróżnić najlepszego bramkarza, strzelca, najmłodszego uczestnika, dziewczynki biorące udział w turnieju oraz chłopca, który doznał kontuzji podczas meczu.

Poniżej wyniki meczów i szczegóły dotyczące poszczególnych turniejów:

Sponsor tytularny:

Sponsor:

Patronat medialny:

Partnerzy: