Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts

    Home / Treningi indywidualne

Zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia pokazowe!
Zgłoś chęć udziału - skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegóły!

Treningi indywidualne

Propozycja TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH skierowana jest do Zawodników w wieku od 8 do 11 lat (roczniki 2014, 2013, 2012, 2011), którzy chcą podnieść swoje umiejętności i wznieść się na wyższy poziom piłkarskiego rzemiosła.

Treningi odbywają się zgodnie ze specjalnie przygotowanym pod ten cel planem szkolenia, który skupia się na rozwoju Zawodnika w 4 obszarach:

⭐ technicznym
⭐ taktycznym
⭐ motorycznym
⭐ mentalnym

Treningi prowadzone są w grupach 4 osobowych, co pozwala na indywidualne podejście do 🌟KAŻDEGO🌟 ćwiczącego i dostosowanie treningu do potrzeb Zawodnika w oparciu o jego aktualny poziom wyszkolenia i wytrenowania.

Systematyczny trening indywidualny w znacznym stopniu poprawia ogólny poziom umiejętności techniczno-taktycznych, motorycznych, a także wpływa na rozwój sfery mentalnej, która również jest bardzo istotna dla każdego sportowca.

👍Treningi prowadzone są przez Koordynatora Naszej Akademii - Wojciecha Kaczmarskiego, który jest Trenerem legitymującym się dużą wiedzą poświadczoną licencją UEFA A oraz wieloletnim doświadczeniem trenerskim zdobytym podczas pracy w takich klubach jak: Zawisza Bydgoszcz czy GKS Piast Gliwice.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.
📱 793-291-085
📩 wojciech.kaczmarski@apmalychmistrzow.pl

AP Małych Mistrzów Fordon - ze sportem na TAK!

Sponsor tytularny:

Sponsor:

Patronat medialny:

Partnerzy: